Atnaujintas/Обновлен/Updated : 2019-10-01

Naudojant www.Valgytinoriu.lt Jūs ("Vartotojas", klientas, kuris naudoja interneto svetainę) sutinka su šiomis sąlygomis. Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu, keisti, ar atnaujinti terminus ir sąlygas šio sutikimo be įspėjimo. Jei nesutinkate su šiomis Tinklalapio sąlygomis, reikia nedelsiant palikti svetainę, ir jūs negalėsite užsisakyti jokių mūsų siūlomų produktų per šiąsvetainę.

 

Naudojimasis Jūsų pateiktais asmens duomenimis peteiktus per svetainę , reglamentuojama mūsų Privatumo politika bei Slapukų politika. 

 

1. ĮVADAS 

Šis dokumentas yra sutartis tarp UAB "EUROLIKAS" (juridinio asmens kodas - 304866576, PVM mokėtojo kodas - --, buveinės adresas Smolensko g. 19-307, Vilnius, Lietuva,(toliau - Valgytinoriu.lt), kuris turi nuosavybės ar kitais teisėtais pagrindais www.valgytinoriu.lt priklauso svetainės teisės, ir vartotojo, kuris naudosis svetainės funkcijomis.  

a)  Mes Jums siūlome būdą užsisakyti produktų pristatymą ar atsimti maistą restoranuose, kurie rodomi šioje svetainėje

b) Svetainė  paprastai prieinama 24 valandas per parą, bet mes neatsakome , jei svetainė yra neprieinama bet kuriuo metu arba bet kuriuo laikotarpiu.

c) Prieiga  prie svetainės gali būti laikinai sustabdyta, bet kuriuo metu ir be išankstinio įspėjimo.

d) Mes imames veiksmų pagal įstatymą, būtinų apsaugoti jūsų informaciją, bet mes negalime garantuoti, Jūsų duomenų saugumo perduodamų į svetainę ir todėl bet koks perdavimas yra jūsų pačių rizika.

e) Jūs esate atsakingi , už savo veiksmus ,kad turėtumete prieiga prie mūsų svetainės.

f) Jūs taip pat privalote užtikrinti, kad visi asmenys, kurie gauna prieigą prie svetainės per jūsų interneto ryšį perskaitė šias  tinklalapio sąlygas ir jų laikosi.

g) Kai jūs naudojates svetainę ar užsisakote  prekes per svetainė, sutinkate, kad bendravimas su Jumis bus daugiausia elektroniniu budu. Mes su Jumis susisieksime elektroniniu paštu arba pateiksime Jums informaciją rašydami pranešimus svetainėje. Dėl sutartinių tikslų, Jūs sutinkate su šiomis elektroninio ryšio priemonėmis ir pripažįstate, kad visos sutartys, pranešimai, ir kita informacija, kurią mes teikiame jums elektroniniu būdu atitinka teisiniams reikalavimams, kad tokie pranešimai būtų teikiami  raštu. Ši sąlyga neturi įtakos Jūsų numatytoms teisėms.

h) Šiame sąntykių reglamente, tarp vartotojo ir Valgytinoriu.lt santykius reglamentuoja Lietuvos Respublikos įstatymai su specialiais terminais ir sąlygų nuostatomis,kurie  skelbiami interneto svetainėje. 

i) Jei kuri nors šių taisyklių nuostata yra įstatymo pažeidimas, ar dėl kokios nors priežasties tampa iš dalies ar visiškai negaliojančia, tai neatšaukia likusių taisyklių nuostatų. 

 

2. VARTOTOJO PASKYRA

  

2.1 Jūs esate vienintelis įgaliotas naudotojas bet,kurios paskyros,kurią sukurėtė mūsų svetainėje.

2.1.1. Patvirtinkite, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų ir patvirtinate, kad jis / ji:

2.2 Patvirtinate, kad Jus pateikiate tikslią ir išsamią informaciją apie save, įskaitant savo tikruojį vardą ir pristatymo adresą užsakymui pristatyti, atitinkama telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.

2.3. Jūs visiškai pilnai atsakote už visus veiksmus, kurie buvo daromi naudojant Jūsų slaptažodį arba paskyra.

2.4 Sutinkate, kad Jus  turite stebėti savo paskyrą, kad būtų išvengta jos naudojimos nepilnamečiams asmenims ir tik jūs esate atsakingas už ,bet kokį neleistiną naudojimą savo slaptažodžio arba paskyros  nepilnamečiams.

2.5 Jūs negalite leisti kitiems naudotis savo vartotojo paskyra, ir jūs negalite perleisti ar kitaip eksplotuoti savo vartotojo paskyros, bet kuriam kitam asmeniui ar subjektui. Jei įtariate, kad bet koks neteisėtas asmuo gali  naudotis Jūsų slaptažodžiu arba paskyrą, nedelsiant praneškite Bendrovei.

2.6 Jei Jūsų pateikta informaciją, yra neteisinga, netiksli, neteisėta, ar neišsami, ar Bendrovė turi pagrįstų priežasčių įtarti, kad tokia informacija yra neteisinga, netiksli, neteisėta, arba neišsami, Bendrovė turi teisę sustabdyti arba nutraukti paskyra ir atsisakyti bet kokią esamą ar būsimą naudojimąsi paslaugomis (arba bet kurią jos dalį).

2.7 Jūs sutinkate nekurti paskyrą arba nesinaudoti Paslaugomis, jeigu Jie anksčiau buvo pašalinti Bendrovės, arba jei Jums anksčiau buvo uždrausta naudotis Paslaugomis.

 

3. UŽSAKYMAS IR PRISTATYMAS 

 

3.1. Bet kuri sutartis dėl maisto pristatymo - tiekimo iš šios svetainės yra tarp Jūsų ir dalyvaujančio Restorano; dėl prekių tiekimo ar paslaugų teikimo iš šios svetainės bet kuris  kontaktas yra tarp jūsų ir Valgytinoriu. Jūs sutinkate, kad ypatingą dėmesį skirsite teikdami mums savo informaciją ir garantuojate, kad šie duomenys yra tikslūs ir išsamūs ne užsakymo metu. Jūs taip pat garantuojate, kad kredito ar debeto kortelės duomenis, kuriuos Jūs  pateikiate savo kredito ar debeto kortelės ir kad jūs turite pakankamai lėšų atlikti mokėjimą. 

3.2. Užsakant iš šios svetainės gali būti reikalaujama pateikti elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Jūs turite užtikrinti, kad jūs išlaikysite šią informaciją saugiai ir  nepateiksite šios informaciją trečiajai šaliai. 

3.3. Bendra kaina  su Maisto pristatymu, užsakytos  prekes ar paslaugos, įskaitant pristatymo išlaidas ir kitus mokesčius, bus rodoma svetainės, kai jūs įdėsite savo užsakymą. Visas mokėjimas turi būti atliktas prieš pradedant pristatymą ,išsiunčiant prekes ar teikiant paslaugas. Mokėjimas turi būti grynaisiais pinigais arba, online tarpiniku ,kurį galima rasti interneto svetainėje, pvz kredito arba debeto kortelės. 

3.4. Jei pasirinksite mokėjimą internetu, jūs turite mokėti už užsakymą prieš pristatymą. Siekiant užtikrinti, kad pirkimas internetu yra saugus, jūsų debeto / kredito kortelės duomenys bus šifruojami nematomu kažkam būdu, kadangi jie yra siunčiami per internetą. Jūsų kredito kortelės kompanija taip pat gali atlikti saugumo patikrinima, patvirtinanti  prieš pateikiant užsakymą. 

3.5. Kai jūs pateikiate savo užsakymą ar Jūsų mokėjimas buvo patvirtintas, Jus negalite pakeisti arba atšaukti savo užsakymo, taip pat Jums nebus grąžinama pinginė suma. 

3.6. Jei dėl kokių nors priežaščuų jums neleidžiama padaryti mokėjimų, Jūsų užsakymas nebus tvarkomas arba perduodamas atitinkamam Restoranui. 

3.7. Numatomi laikas pristatymui ir kolekcijoms yra tik apytikslės reikšmės. Nei mes, nei restoranai ne garantuojame, kad Užsakymai bus pristatatyti arba bus kolekcijoje per numatomą laiką. 

3.8. Jei pristatymas daromas dalyvaujančiame restorane arba jo pristatymo partneriais, tai dalyvaujančių restoranai atsako už  maisto pristatymą laiku. 

3.9. Tuo atveju, pristatymas daromas Valgytinoriu.lt ar trečiosios šalies pristatymo partnerio paskirto Valgytinoriu.lt, mes suteiksime puikią priežiūrą pristatymo metu. Mes neatsakome dėl pavėluoto pristatymo pagal Valgytinoriu.lt nuostatas abiem atvejais. 

3.10. Sutinkate, jog pagal Licencijavimo akta -, tai bet kuris asmuo, Jaunesnis nei 18 metų pirkti arba bandyti pirkti, svaiginančių gėrimų, yra nusikalstomas veiksmas  arba bet kuris asmuo, vyresnis nei 18 metų perkantis svaiginančius gėrimus nepilnamečiu vardu , yra traukiamas baudžiamosion atsakomybėn. 

3.11. Sutinkate, kad cigaretės yra ne parduodamos asmenims iki 18 metų. 

3.12. Visa atsakomybė už užsakomą maistą Valgytinoriu.lt,kuris dėl  kliento kaltės negali būti pristatytas, nes vartotojas neturi adreso, telefono numero, ar ne, neperskanbino. Nekaltas asmuo kreipiasi dėl žalos atlyginimo pagal priimtus teisės aktus, policijos visi užsakymo duomenys, susiję, įskaitant IP adresą. 

 

4. GARANTIJOS ATSISAKYMAS. 

Svetainėje yra numatyta "kaip galima" ir "kaip yra".

 (a) Nors mes stengiamės užtikrinti, kad visa informacija apie svetainė yra teisinga, mes nežadame ,kad yra tiksli ar išsami. Mes galime keisti informacija ir medžiagas Svetainėje, Produktus,kainas aprašyma arba palaugas, , bet kuriuo metu be įspėjimo. 

(b) restoranai yra atsakingi už alergijas, mityba ir bet kokias kita meniu informaciją. Restoranas yra atsakingas už tai, kad jis yra tikslūs ir aktualus, ir mes neatsakome už klaidas ar trūkumus dėl restorano dalies. Jei abejojate, apie alergijos įspėjimus, patiekalo turinio  ar kitos meniu informacijos, Jus turėtumete pasidomėti tuom prieš užsakant. 

(c) Teisinė sutartis dėl produkto  tiekimo ir pirkimo  yra tarp jūsų ir Restoranu, kuriame Jūs darote užsakymą. Mes nekontroliuojame veiksmų ar nukrypimų restoranuose. 

(d) Mes negarantuojame, kad užsakytos iš bet kurio restorano per svetainę produktai bus patenkinamos kokybės ar tinka jūsų tikslams ir mes atsisakome tokių garantijų. 

(e) Mes negarantuojame, kad restoranai priims visus užsakymus ir restoranai savo nuožiūra gali atmesti užsakymus bet kuriuo metu. 

(f) Mes suteikiame jums prieigą prie svetainės paslaugų tuo pagrindu, , maksimaliai kiek leidžia įstatymai, mes neįtraukti visų atstovavimui, garantijoms, sąlygomis, įmonių ir kitų sąlygų, susijusių su svetainės ir paslaugų (įskaitant visus atstovybių , garantijos, sąlygos, įmonės ir kitos sąlygos, kurios gali kitaip taikomos prie interneto svetainės arba tarnybos, arba numanomų ar įtrauktos į šių Tinklalapio sąlygos kitaip, pagal įstatymą, bendrosios teisės arba kitaip). 

 

NUORODOS Į IŠORINIUS TINKLAPIUS 

(a) Bet kokios nuorodos į trečiųjų šalių svetaines svetainėje pateikiamos tik jūsų patogumui. Jei nuspręsite naudoti bet kurią iš trečiųjų šalių tinklalapių, pasiekiamų iš mūsų svetainės,Jūs rizikuojate patys. Mes neperžiūrėjome ir nekontroliuojame nei vieno iš šių trečiųjų šalių svetainių ir neatsakome už šių svetainių ar jų turinio ar prieinamumą. Nepatvirtiname ir neturime žinių apie šių svetainių turiniį, ar rezultatus. 

(b) Galite susieti svetainę su sąlyga, kad: - 

(i) Jūs tai darysite sąžiningai ir teisiškai patvirtintu budu, kurie neturi sugadinti reputacijos arba padaryti nuostolių. 

(ii) Jūs nenustatote svetainės, ne priklauso jums arba būdais, kuriais teigiama apie asociacija arba patvirtinta formą, kai nuorodą nė egzistuoja. 

(iii) bet kokia nuoroda atitinka turinio standartus, išdėstytus šiose Tinklalapio sąlygose.

 

xx--------------------xx

 

Используя www.Valgytinoriu.lt вы («Пользователь», клиент, который использует веб-сайт) согласен с этими условиями. Мы оставляем за собой право в любое время изменять или обновлять положения и условия настоящего соглашения без дополнительного уведомления. Если вы не принимаете настоящие Условия использования Сайта, вы должны немедленно покинуть сайт и не сможете заказать какие-либо продукты через Веб-сайт. 

Использование вашей персональной информации, предоставленной через веб-сайт регулируется нашей политикой конфиденциальности и Cookies политики.  

1. ВВЕДЕНИЕ 


Настоящий документ является соглашением между UAB «EUROLIKAS» (код юридического лица - 304866576, код плательщика НДС - --, зарегистрированный адрес Smolensko g. 19-307, Вильнюс, Литва, (в дальнейшем - Valgytinoriu.lt), который имеет право собственности или других юридических оснований www.valgytinoriu.lt владеет веб-сайтом, и пользователя, который будет использовать функции сайта 

a)     Мы предоставляем вам способ заказать доставку продукции или самовывоз из ресторанов, отображаемых на Сайте. 

b)     Веб-сайт обычно доступен 24 часа в сутки, но мы не несем ответственности перед вами, если Веб-сайт недоступен в любое время или в любой период.

c)      Доступ к Веб-сайту может быть временно приостановлен в любое время и без предварительного уведомления. 

d)     Мы принимаем меры, предусмотренные законом для защиты вашей информации, но мы не можем гарантировать безопасность ваших данных, передаваемых на Веб-сайте, и поэтому любая передача данных ваше решение. 

e)     Вы несете ответственность за принятие всех необходимых мер для того, чтобы вы имели доступ к Веб-сайту. 

f)      Вы также несете ответственность за то, чтобы все лица, которые получают доступ к Веб-сайту через ваше Интернет-соединение, были осведомлены об этих Условиях использования Сайта и соблюдали их. 

g)     Когда вы используете Сайт или заказываете Продукты через Веб-сайт, вы соглашаетесь с тем, что общение с нами будет в основном электронным. Мы свяжемся с вами по электронной почте или предоставим вам информацию, разместив уведомления на веб-сайте. Для договорных целей вы соглашаетесь с этими электронными средствами связи, и вы подтверждаете, что все контракты, уведомления, информация и другие сообщения, которые мы предоставляем вам в электронном виде, соответствуют любому законодательному требованию о том, чтобы такие сообщения составлялись в письменной форме. Это условие не влияет на ваши законные права. 

h)     В настоящем Регламенте отношения между Пользователем и Valgytinoriu.lt регулируются литовским законодательством с положениями специальных условий, опубликованных на веб-сайте. 

i)       Если какое-либо положение настоящих Правил является нарушением закона или по какой-либо причине становится полностью или частично недействительным, это не отменяет остальные положения Правил.


2. УЧЕТНАЯ ЗАПИСЬ ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ 


2.1 Вы являетесь единственным авторизованным пользователем любой учетной записи, созданной вами через Службы. 

2.1.1. Подтвердить, что вы не моложе 16 лет и подтверждаете, что он / она: 

2.2. Обеспечьте точную и полную информацию о себе, включая свое настоящее имя и название адреса доставки еды, соответствующий номер телефона и адрес электронной почты. 

2.3. Вы несете единоличную и полную ответственность за все действия, совершаемые под вашим паролем или учетной записью. 

2.4 Вы соглашаетесь с тем, что вы должны контролировать свою учетную запись, чтобы предотвратить ее использование несовершеннолетними, и вы несете полную ответственность за любое несанкционированное использование вашего пароля или вашей учетной записи несовершеннолетними. 

2.5 Вы не можете разрешать другим использовать ваш статус пользователя, и вы не можете передавать или иным образом передавать свою учетную запись другому пользователю  или организации. Если вы подозреваете, что какая-либо неавторизованная сторона может использовать ваш пароль или учетную запись, вы немедленно сообщите об этом Компании. 

2.6. Если вы предоставляете какую-либо информацию, которая не соответствует действительности, неточна, не является текущей или неполной, или у Компании есть разумные основания подозревать, что такая информация не соответствует действительности, неточна, не является текущей или неполной, Компания имеет право приостановить или удалить ваш аккаунт отказать в любом и всем текущем или будущем использовании Услуг (или любой их части). 

2.7. Вы соглашаетесь не создавать учетную запись или использовать Услуги, если вы ранее были удалены Компанией, или если вам ранее было запрещено использовать Услуги. 

 

3. ЗАКАЗ И ДОСТАВКА

 

3.1. Любой контракт на поставку Доставка Пищи с этого Веб-сайта находится между вами и участвующим Рестораном; Для поставки Товаров или Услуг с этого Веб-сайта любой контакт находится между Вами и Valgytinoriu. Вы соглашаетесь с особой осторожностью при предоставлении нам своих данных и гарантируете, что эти данные являются точными и полными во время заказа. Вы также гарантируете, что предоставленные вами данные кредитной или дебетовой карты предназначены для вашей кредитной или дебетовой карты и что вы располагаете достаточными средствами для осуществления платежа. 

3.2. При заказе с этого сайта вам может потребоваться указать адрес электронной почты и пароль. Вы должны гарантировать, что вы сохраните комбинацию этих данных в безопасности и не предоставляете эту информацию третьей стороне. 

3.3. Общая цена доставки, заказанных товаров или услуг, включая стоимость доставки и другие сборы, будет отображаться на веб-сайте при размещении заказа. Полная оплата должна быть произведена для всех отправленных товаров и предоставленных услуг. Оплата должна быть произведена наличными или, если доступна на веб-сайте, посредством онлайн-платежа, например. Кредитная или дебетовая карта. 

3.4. Если вы выберете онлайн-платеж, вы должны оплатить заказ до его доставки. Чтобы обеспечить безопасность покупок в Интернете, данные вашей дебетовой / кредитной карты будут зашифрованы, чтобы предотвратить возможность кому-либо прочитать их, поскольку они отправляются через Интернет. Ваша компания кредитной карты также может проводить проверки безопасности, чтобы подтвердить, что вы делаете заказ. 

3.5. После того, как вы отправите свой заказ и ваша оплата будет санкционирована, вы не сможете изменить или отменить свой заказ, а также не сможете получить возмещение. 

3.6. Если какой-либо платеж, который вы делаете, не санкционирован, ваш заказ не будет обработан или передан в соответствующий ресторан. 

3.7. Расчетное время для доставки и коллекций предоставляется ресторанами и является только приблизительным. Ни мы, ни Рестораны не гарантируем, что Заказы будут доставлены или будут доступны для сбора в течение расчетного времени. 

3.8. Если доставка осуществляется рестораном-участником или его партнерами по доставке, то ответственность за своевременную доставку продовольственных товаров лежит исключительно на участвующих ресторанах. 

3.9. В случае, если доставка осуществляется Valgytinoriu.lt или сторонним партнером по доставке, назначенным Valgytinoriu.lt, мы будем уделять особое внимание своевременной доставке. Ответственность за позднюю доставку Valgytinoriu.lt в обоих случаях не несет. 

3.10. Понимаете, что в соответствии с Законом о лицензировании - любое преступление для любого лица в возрасте до 18 лет, совершающего покушение или попытку купить опьяняющий напиток или любое лицо в возрасте старше 18 лет, - преступление, заключающееся в покупке опьяняющего напитка от имени любого Лица моложе 18 лет. 

3,11. Поймите, что сигареты не продаются лицам моложе 18 лет. 

3.12. Полная ответственность за заказ продуктов с Valgytinoriu.lt которая по вине клиента не может быть доставлена, поскольку у пользователя нет адреса, номера телефона или и он не перезвонивает. Иннокентий согласился с клиентом, жалобы на ущерб в соответствии с принятым законодательством, полиция все данные заказа, включая IP-адрес. 

 

4. ОТКАЗ ОТ ГАРАНТИЙ.

 

Веб-сайт предоставляется «по мере доступности» и по принципу «как есть». 

(a) Несмотря на то, что мы стараемся обеспечить правильность информации на Веб-сайте, мы не обещаем, что она будет точной или полной. Мы можем в любое время без уведомления вносить изменения в материал на Веб-сайте или в Сервис, Продукты и цены, описанные на нем. 

(b) Рестораны отвечают за предоставление аллергии, диетических и любой другой информации меню. Ресторан отвечает за то, что он является точным и актуальным, и мы не берем на себя ответственность за ошибки или сбои со стороны ресторана. Если у вас есть сомнения относительно предупреждений об аллергии, содержимого тарелки или любой другой информации меню, вы должны подтвердить это непосредственно перед заказом в ресторане. 

(c) Юридический контракт на поставку и покупку Продуктов находится между вами и Рестораном, на который вы размещаете свой Заказ. Мы не контролируем действия или упущения в Ресторанах. 

(d) Мы не гарантируем, что продукты, заказанные из любого ресторана через Веб-сайт, будут удовлетворительного качества или подходят для вашей цели, и мы отказываемся от любых таких гарантий. 

(e) Мы не гарантируем, что рестораны будут принимать все заказы, и рестораны могут по своему усмотрению отклонять заказы в любое время. 

(f) Мы предоставляем вам доступ к Сайту и Услуге на том основании, что в максимально допустимой законом форме мы исключаем все представления, гарантии, условия, обязательства и другие условия в отношении Веб-сайта и Сервиса (включая любые представления , Гарантии, условия, обязательства и другие условия, которые в противном случае могли бы применяться к Веб-сайту или Сервису, либо подразумеваться или включаться в настоящие Условия использования Сайта по закону, общему праву или иным образом).

 

ССЫЛКИ И ВНЕШНИЕ ВЕБ-САЙТЫ 

 

(a) Любые ссылки на сторонние веб-сайты на Веб-сайте предоставляются исключительно для вашего удобства. Если вы решите открыть какой-либо сторонний веб-сайт, связанный с нашим Сайтом, вы делаете это на свой страх и риск. Мы не рассмотрели и не контролируем ни один из этих сторонних веб-сайтов и не несем ответственности за эти веб-сайты, их содержимое или доступность. Мы не поддерживаем или не делаем каких-либо заявлений об этих веб-сайтах, их содержании или результатах использования таких веб-сайтов или контента. 

(b) Вы можете связаться с сайтом при условии, что: 

(i) Вы делаете это справедливым и законным способом, который не наносит ущерба нашей репутации или не использует ее. 

(ii) Вы не устанавливаете ссылку с веб-сайта, который не принадлежит вам, или таким способом, который предлагает форму связи с нами или одобрение нами, если таковой не существует. 

(iii) Любая ссылка соответствует стандартам контента, изложенным в настоящих Условиях использования веб-сайта. 

 

 

xx--------------------xx

 

By using the www.Valgytinoriu.lt you (the ''User'', the customer that uses the website) agree to these terms and conditions. We reserve the right, at any time, to modify, or update the terms and conditions of this agreement without further notice. If you do not accept these Website Terms, you should leave the Website immediately, and you will not be able to order any products through the Website. 

Use of your personal information submitted via the Website is governed by our Privacy Policy and Cookies Policy.

  

1. INTRODUCTION 

 

This document is an agreement between UAB "EUROLIKAS" (legal entity code - 304866576, VAT payer code - --, registered address Smolensko g. 19-307, Vilnius, Lithuania,(hereinafter – Valgytinoriu.lt), which has the right of ownership or other legal grounds www.valgytinoriu.lt owns the website, and the user to use the site procedure. 

(a) We provide a way for you to communicate your orders for products to delivery or takeaway restaurants displayed on the Website. 

(b) The Website is normally available 24 hours a day but we will not be liable to you if the Website is unavailable at any time or for any period. 

(c) Access to the Website may be suspended temporarily at any time and without notice. 

(d) We take the steps required by law to protect your information but we cannot guarantee the security of your data transmitted to the Website and therefore any transmission is at your own risk. 

(e) You are responsible for making all arrangements necessary for you to have access to the Website. 

(f) You are also responsible for ensuring that all persons who access the Website through your Internet connection are aware of these Website Terms and that they comply with them. 

(g) When using the Website or ordering Products via the Website, you accept that communication with us will be mainly electronic. We will contact you by email or provide you with information by posting notices on the Website. For contractual purposes, you agree to this electronic means of communication and you acknowledge that all contracts, notices, information and other communications that we provide to you electronically comply with any legal requirement that such communications be in writing. This condition does not affect your statutory rights. 

(h) In this Regulation, the relationship between the User and Valgytinoriu.lt is governed by Lithuanian law with the provisions of special terms and conditions published on the website. 

(i) If any provision of these Rules is a violation of the law, or for any reason becomes fully or partially invalid, this does not invalidate the remaining provisions of the Rules.

  

2. User Account 

 

2.1 You are the sole authorized User of any account you create through the Services. 

2.1.1 Confirm that you are not less than 16 years of age and confirms that he / she: 

2.2 Provide accurate and complete information about yourself, including your real name and the name of the delivery address of the meal, the corresponding phone number and e-mail address; 

2.3 You are solely and fully responsible for all activities that occur under your password or account. 2.4 You agree that you shall monitor your account to prevent use by minors, and you will accept full responsibility for any unauthorized use of your password or your account by minors. 

2.5 You may not authorize others to use your User status, and you may not assign or otherwise transfer your User account to any other person or entity. Should you suspect that any unauthorized party may be using your password or account, you will notify the Company immediately. 

2.6 If you provide any information that is untrue, inaccurate, not current, or incomplete, or the Company has reasonable grounds to suspect that such information is untrue, inaccurate, not current, or incomplete, the Company has the right to suspend or terminate your account and refuse any and all current or future use of the Services (or any portion thereof). 

2.7 You agree not to create an account or use the Services if you have been previously removed by the Company, or if you have been previously banned from use of the Services.

  

3. ORDERING AND DELIVERY 

 

3.1. Any contract for the supply of Food Delivery from this Website is between you and the Participating Restaurant; for the supply of Goods or Services from this Website any contact is between you and Valgytinoriu. You agree to take particular care when providing us with your details and warrant that these details are accurate and complete at the time of ordering. You also warrant that the credit or debit card details that you provide are for your own credit or debit card and that you have sufficient funds to make the payment. 

3.2. When ordering from this Website you may be required to provide an e-mail address and password. You must ensure that you keep the combination of these details secure and do not provide this information to a third party. 

3.3. The total price for Food Delivery, Goods or Services ordered, including delivery charges and other charges, will be displayed on the Website when you place your order. Full payment must be made for all Goods despatched and Services provided. Payment has to be made in cash or, if available on the website, by online payment, e.g. credit or debit card. 

3.4. If you choose online payment, you must pay for your order before it is delivered. To ensure that shopping online is secure, your debit/credit card details will be encrypted to prevent the possibility of someone being able to read them as they are sent over the internet. Your credit card company may also conduct security checks to confirm it is you placing the order. 

3.5. Once you have submitted your Order and your payment has been authorized, you will not be entitled to change or cancel your Order, nor will you be entitled to a refund. 

3.6. Where any payment you make is not authorized, your Order will not be processed or communicated to the relevant Restaurant. 

3.7. Estimated times for deliveries and collections are provided by the Restaurants and are only estimates. Neither we nor the Restaurant garantee that Orders will be delivered or will be available for collection within the estimated times. 

3.8. If delivery is done by the Participating Restaurant or its delivery partners, it is the Participating Restaurants sole responsibility to provide Food Delivery in a timely manner. 

3.9. In the case delivery is done by Valgytinoriu.lt or a third party delivery partner assigned by Valgytinoriu.lt, we will give great care to deliver in a timely manner. No responsibility is taken for late delivery by Valgytinoriu.lt in either case. 

3.10. Understand that pursuant to the Licensing Act --, it is an offence for any person under the age of 18 to buy, or attempt to buy, intoxicating liquor, or for any person over the age of 18 to buy intoxicating liquor on behalf of any person under the age of 18. 

3.11. Understand that cigarettes are not for sale to persons under the age of 18. 

3.12. Full responsibility for ordering food with Valgytinoriu.lt through the fault of the customer cannot be delivered, because the user does not have the address, phone number, or not, and will call back. Innocent agreed with the client, complaints regarding damages in accordance with the legislation adopted, the police all the order data related, including the IP address. 

  

4. DISCLAIMER OF WARRANTIES.


 

The web site is provided by on an “as available” and on an “as is” basis. 

(a) Whilst we try to ensure that any information on the Website is correct, we do not promise it is accurate or complete. We may make changes to the material on the Website, or to the Service, Products and prices described on it, at any time without notice. 

(b) The restaurants are responsible for providing allergy, dietary and any other menu information. The restaurant is responsible for ensuring that it is factually accurate and up-to-date, and we do not undertake any such responsibility for errors or failings on the part of the restaurant. If you are in doubt about allergy warnings, contents of a dish or any other Menu Information, you should confirm with the Restaurant directly before ordering. 

(c) The legal contract for the supply and purchase of Products is between you and the Restaurant that you place your Order with. We have no control over the actions or omissions of any Restaurants. 

(d) We do not guarantee that products ordered from any restaurant through the Website will be of satisfactory quality or suitable for your purpose and we disclaim any such warranties. 

(e) We do not guarantee that Restaurants will accept all orders, and Restaurants have the discretion to reject orders at any time. 

(f) We provide you with access to the Website and Service on the basis that, to the maximum extent permitted by law, we exclude all representations, warranties, conditions, undertakings and other terms in relation to the Website and Service (including any representations, warranties, conditions, undertakings and other terms which might otherwise apply to the Website or Service, or be otherwise implied or incorporated into these Website Terms, by statute, common law or otherwise ). 

 

LINKS TO AND FROM EXTERNAL WEBSITES 

 

(a) Any links to third party websites on the Website are provided solely for your convenience. If you decide to access any of the third party websites linked from our Website, you do so entirely at your own risk. We have not reviewed and do not control any of these third party websites and are not responsible for these websites or their content or availability. We do not endorse or make any representation about these websites, their content, or the results from using such websites or content. 

(b) You may link to the Website provided that:- 

(i) You do so in a fair and legal way which does not damage or take advantage of our reputation. 

(ii) You do not establish a link from a website that is not owned by you or in a way that suggests a form of association with or endorsement by us where none exists. 

Visi produktų pavadinimai, logotipai,prekių ženklai, vaizdų ir prekių ženklų yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė.
Visi šioje svetainėje naudojami įmonės, adreso arba vietos pavadinimai, produktų ir paslaugų pavadinimai yra skirti tik identifikavimo tikslais.